+55 11 3022-4694 / Whatsapp: +55 11 97358-3876 contato@dcparts.com.br
Kies 'n bladsy

Benodig u HPE Netwerk-toerusting waarborgonderdele en 'n tegniese diensopsie vir installasie of ondersteuning?

 

Enigiemand wat op soek is na uitsonderlike prestasie, moet HPE Networking-produkte oorweeg wat 'n verskeidenheid vereistes vir digtheid, prestasie en diens ondersteun. HPE Networking-hardeware is die mees gebruikte netwerktoerusting vir hoë-end toepassings vir ondernemings en diensverskaffers.

A DC Onderdele is 'n verspreider van nuwe en gebruikte HPE-toerusting. Al ons toerusting word ondersteun deur ons waarborg en ingenieurs wat deur die vervaardiger gesertifiseer is, kan u help om probleme op te los, insluitend die probleme wat verband hou met ons indrukwekkende voorraad nuwe en gebruikte HPE Networking-hardeware. Kontak ons ​​as u met 'n verteenwoordiger wil praat oor die aankoop van HPE-hardeware.

 

vervaardigerTipebasiese beskrywingPart Number
3comHBA3C996-SX Gigabit Fibre Channel Gigabit PCI-X Netwerkkaart 3C996SX
3comHBA3CXFP92 X134 10G XFP LC LR-ontvanger 3CXFP92
brokaatHBABR-VDX6740-24-F 24 poort 10 Gigabit Ethernet SFP + BRVDX674024F
HPEHBA0231A73L 7500 384GBPS Gevorderde stofmodule 0231A73L
HPEFAN0231A81D 7506-V Reserveventilator Vergadering Nuwe fabriek verseël Op voorraad 0231A81D
HPEHBA0231A978 7500 2-poort 10GBE XFP uitgebreide module Nuwe fabriek in voorraad verseël 0231A978
HPESkakelaars2510-48 SOEK 2510-48 SKAKELAAR 10/100 poorte 2x SFP 2x GBe251048
HPESkakelaars2610-24 SKAKELAAR 2 10/100 Gigabit-veselverbindings261024
HPESkakelaars2620-24 2620-24 SKAKELAAR met 2x SFP 2x Gig-T Gigabit-poorte262024
HPECabo292005-001 35 km lang-afstand optiese ontvangerstel292005001
HPECabo300836-B21 35KM langafstand optiese transceiverstel 300836B21
HPEHBA3CXENPAK91 3COM 10GB BASE-LX4 XENPAK 3CXENPAK91
HPESkakelaars408965-002 16-Port SPS Console Switch USB / VM408965002
HPESkakelaars411847-001 Storageworks 16-Port San Switch 4/32411847001
HPESkakelaars411850-001 4/32 SAN-skakelaar se kragbron411850001
HPESkakelaars411851-001 4/32 SAN-skakelaarwaaier411851001
HPESkakelaars411857-001 StorageWorks FC4-32 Port 4Gbps FC Blade Director411857001
HPEBlade489184-B21 4x QDR Infiniband-skakelaar vir lemstelsel 489184B21
HPECabo5069-5718 ProCurve-kragvoorsiening EPS-kabel50695718
HPEmodule5070-2737 Procurve 8200 ZL-bestuursmodule50702737
HPEBlade519134-001 4x QDR Infiniband-skakelaar vir HP Blade-stelsel519134001
HPESFP5697-5715 4GB Longwave Sfp Optiese Transceiver 10km56975715
HPEBron60-0200849-02 4/32 SAN Switch kragbron60020084902
HPEFAN60-0207117-04 4/32 SAN Switch Fan Assembly60020711704
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaart620021-001 1Gb Ethernet-skakelmezzanine-module620021001
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaart631114-001 1Gb Ethernet-skakelmezzaninemodule 620021-001631114001
HPEHBA632222-B21 10GbE 2-Port Voltaire Infiniband-skakelaar 632222B21
HPEBron637464-B21 Proliant G7 4U oortollige kragbron nuut in doos 637464B21
HPEmodule638526-B21 HP Virtual Connect Flex-10 / 10D-module 638526B21
HPEmodule639852-001 HP Virtual Connect Flex-10 / 10D-module639852001
HPEmodule641148-001 Cisco Nexus B22HP Fabric Uitgebreide Module 708078-001641148001
HPEmodule708078-001 Cisco Nexus B22HP Fabric-uitgebreide module708078001
HPEmodule712676-001 Moonshot 6SFP + 10GbE Uplink-module712676001
HPEBron719884-006 4.9kVA 30 uitlaat Hoogspanning kragverspreidingseenheid H5M59A719884006
HPESkakelaars800-28651-01 CISCO MDS 9124E 12-Port stofskakelaar8002865101
HPESkakelaarsA6388A HP HyperFabric2 8-poort vesel skakelaar module A6388A
HPESkakelaarsA6388A-60001 HP 8-poort HyperFabric2-veselskakelaarmodule A638860001
HPESFPA7446B 4GB kortgolf enkelpak SFP-ontvanger A7446B
HPEBladeA7991A StorageWorks FC4-32 Port 4Gbps FC Blade Director A7991A
HPESkakelaarsAA978A Storageworks SAN Switch 2 / 16V AA978A
HPESkakelaarsAG641A CISCO MDS 9124E 12-Port stofskakelaar AG641A
HPESFPAJ716A 8GB kortgolf B-REEKS Veselkanaal SFP + -produk AJ716A
HPESFPAJ716B Kortgolf 8Gb SW B-reeks FC SFP + AJ716B
HPESFPAJ718A 8GB kortgolf veselkanaal SFP + 1 pak-ontvanger AJ718A
HPESkakelaarsAW576A SN6000 FC 24P 8G-skakelaar AW576A
HPESkakelaarsHP E2510G 2510-48G Skakelaar 48-poortlaag 2 Gigabit E2510G
HPECaboFTRJ1419P1BCL 35KM OPTIESE OORDRAGSET MET LANGE AFSTAND FTRJ1419P1BCL
HPESkakelaarsJ4093-69101 Procurve 2424M-skakelaar J409369101
HPESkakelaarsJ4093A Procurve 2424M-skakelaar J4093A
HPESkakelaarsJ4111A Procurve 10 / 100BaseT Module 8 poort J4111A
HPESkakelaarsJ4813-69101 2524 PROCURVE 24PT 10/100 J481369101
HPESkakelaarsJ4813A 2524 PROCURVE 24PT 10/100 Laag 2 Skakel die rakore in J4813A
HPEmoduleJ4820-69001 Procurve-skakelaar XL 10/100-TX-module J482069001
HPEmoduleJ4820-69101 Procurve-skakelaar XL 10/100-TX-module J482069101
HPEmoduleJ4820-69201 Procurve-skakelaar XL 10/100-TX-module J482069201
HPEmoduleJ4820-69301 Procurve-skakelaar XL 10/100-TX-module J482069301
HPEmoduleJ4820A Procurve-skakelaar XL 10/100-TX-module J4820A
HPEmoduleJ4821-69001 100/1000-T XL-module J482169001
HPEmoduleJ4821-69201 100/1000-T XL-module J482169201
HPEmoduleJ4821A 100/1000-T XL-module J4821A
HPEOnderstelJ4850-69001 Procurve 5304XL-skakelaar bevat rekore 1x PS J485069001
HPEOnderstelJ4850-69101 Procurve 5304XL-skakelaar bevat rekore 1x PS J485069101
HPEOnderstelJ4850-69201 Procurve 5304XL-skakelaar bevat rekore 1x PS J485069201
HPEOnderstelJ4850A Procurve 5304XL-skakelaar bevat rakore 1x kragtoevoer J4850A
HPESFPJ4858-69001 X121 1G SFP LC SX-ontvanger J485869001
HPESFPJ4858-69101 X121 1G SFP LC SX-ontvanger J485869101
HPESFPJ4858A X121 1G SFP LC SX -ontvanger J4858A
HPESFPJ4858B ProCurve Gigabit SX-LC Mini-Gbic SFP J4858B
HPESkakelaarsJ4881-69101 9300 EP 48-PORT 10/100-TX RJ-45 Module J488169101
HPESkakelaarsJ4881-69201 9300 EP 48-PORT 10/100-TX RJ-45 Module J488169201
HPESkakelaarsJ4881B 9300 EP 48-poort 10/100-TX RJ-45-module J4881B
HPESkakelaarsJ4904A ProCurve 2848 48-poort 10/100/100 bestuurde skakelaar J4904A
HPESkakelaarsJ4907-69001 16-poort 10/100/1000 XL Module J490769001
HPESkakelaarsJ4907-69201 16-poort 10/100/1000 XL Module J490769201
HPESkakelaarsJ4907A 16-poort 10/100/1000 XL Module J4907A
HPESkakelaarsJ8433A ProCurve 6400CL-6XG Skakelaar 6 Poort 10GBE CX4 J8433A
HPESkakelaarsJ8692A ProCurve 3500yl-24G-skakelaar J8692A
HPESkakelaarsJ8693A ProCurve 3500YL-48G bestuurde skakelaarmodule J8693A
HPESkakelaarsJ8698A ProCurve E5412 ZL Intelligente skakelaar Konfigureer om onderstel te bestel J8698A
HPESkakelaarsJ8702A Procurve 24-poort 10/100/1000 POE ZL Module Baie van 10 J8702ALOTOF10
HPEBronJ8712-69001 HP 875w ZL 875w oortollige kragtoevoer J871269001
HPEBronJ8712A 875w ZL 875w oortollige kragtoevoer J8712A
HPEBronJ8712A 875w ZL 875w oortollige kragtoevoer Baie van 10 J8712ALOTOF10
HPEBronJ8712A 875w ZL 875w oortollige kragtoevoer Baie van 20 J8712ALOTOF20
HPEBronJ8712A 875w ZL 875w oortollige kragtoevoer Baie van 5 J8712ALOTOF5
HPEBronJ8712A 875w ZL 875w oortollige kragtoevoer Baie van 50 J8712ALOTOF50
HPESkakelaarsJ8726A 5400ZL-bestuursmodule-skakelaar J8726A
HPESkakelaarsJ8726A 5400ZL Bestuursmodule Skakelaar Baie van 10 J8726ALOTOF10
HPESkakelaarsJ8726A 5400ZL Bestuursmodule Skakelaar Baie van 20 J8726ALOTOF20
HPESkakelaarsJ8726A 5400ZL Bestuursmodule Skakelaar Baie van 5 J8726ALOTOF5
HPESkakelaarsJ8726A 5400ZL Bestuursmodule Skakelaar Baie van 50 J8726ALOTOF50
HPESkakelaarsJ8763A ProCurve Switch 12-Port 100 Base FX (MTRJ) netwerkmodule J8763A
HPESkakelaarsJ8765A ProCurve 24-poort 10/100-TX VL-skakelaarmodule J8765A
HPESkakelaarsJ8768A ProCurve Switch VL 24-poort GIG T-netwerkmodule J8768A
HPEOnderstelJ8773A ProCurve 4208 VL-skakelaar onderstel met oren J8773A
HPEBronJ8987A ProCurve-toegangspunt 530 WW-invoer 48V 260mA J8987A
HPESkakelaarsJ9019B Soekskakelaar 25 10-24 J9019B
HPESkakelaarsJ9020-69001 PROCURVE 2510-48 10/100 poorte 2x SFP 2x GBe J902069001
HPESkakelaarsJ9020A PROCURVE 2510-48 Skakelaar 10/100 poorte 2x SFP 2x GBe J9020A
HPESkakelaarsJ9033A ProCurve-skakelaar V1 20-poort 1000 4-poort SFP-netwerkmodule J9033A
HPESkakelaarsJ9080A Procurve 1700-24 10-100 24-poort Ethernet-skakelaar J9080A
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaartJ9085-69001 2610-24 Laag 2 10/100 J908569001
HPESkakelaarsJ9085A 2610-24 laag 2 10/100 Gig vesel uplinks 2 10/100/1000 Gigabit vesel uplinks J9085A
HPESkakelaarsJ9086-61101 2610-24-PPOE-skakelaar J908661101
HPESkakelaarsJ9086-69001 2610-24-PPOE-skakelaar J908669001
HPESkakelaarsJ9086A 2610-24-PPOE-skakelaar J9086A
HPESkakelaarsJ9086A 2610-24 / 12PWR PoE-skakelaar Lot van 10 J9086ALotOf10
HPESkakelaarsJ9086A 2610-24 / 12PWR PoE-skakelaar Lot van 20 J9086ALotOf20
HPESkakelaarsJ9086A 2610-24 / 12PWR PoE-skakelaar Lot van 5 J9086ALotOf5
HPESkakelaarsJ9086A 2610-24 / 12PWR PoE-skakelaar Lot van 50 J9086ALotOf50
HPESkakelaarsJ9087A ProCurve 24-poort Ethernet-skakelaar 2610-24-PWR PoE-skakelaar J9087A
HPESkakelaarsJ9089A ProCurve 2610 Ethernet-skakelaar met 48 poorte w / PoE-rakore J9089A
HPEmoduleJ9092-61101 HP 8200 ZL-bestuursmodule J909261101
HPEmoduleJ9092-69001 HP 8200 ZL-bestuursmodule J909269001
HPEmoduleJ9092A Procurve 8200 ZL-bestuursmodule J9092A
HPEmoduleJ9093-69001 820 ZL-weefselmodule J909369001
HPEmoduleJ9093-69101 8200 ZL-weefselmodule J909369101
HPEmoduleJ9093A Procurve 8200 ZL-weefselmodule J9093A
HPEmoduleJ9095-61101 HP 8200 ZL-stelselondersteuningsmodule J909561101
HPEmoduleJ9095-69001 HP 8200 ZL-stelselondersteuningsmodule J909569001
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaartJ9145-61101 Procurve 2910-24G AL 20 10/100/1000 J914561101
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaartJ9145-69001 Procurve 2910-24G AL 20 10/100/1000 J914569001
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaartJ9145A Procurve 2910-24G AL 20 10/100/1000 4 Dubbelpersoonlikheid J9145A
HPESkakelaarsJ9148-61101 2910-48G-POE + AL-SKAKELAAR 48-poort Gigabit 10 GbE SFP + J914861101
HPESkakelaarsJ9148-69001 2910-48G-POE + AL-SKAKELAAR 48-poort Gigabit 10 GbE SFP + J914869001
HPESkakelaarsJ9148A ProCurve 2910al-48G-PoE + bestuurde laag 3-skakelaar J9148A
HPESkakelaarsJ9265A 6600-24XG-skakelaar word voorsien met rekskroewe en x2 kragkabels J9265A
HPESkakelaarsJ9280-69001 HP 2510-48G skakelaar J928069001
HPESkakelaarsJ9280A HP 2510-48G Skakelaar 48-poortlaag 2 Gigabit J9280A
HPESkakelaars2510-48G Skakelaar 48 poortlaag 2 Gigabit
HPEBronJ9306-61101 1500W POE + ZL KRAGVOORSIENING J930661101
HPEBronJ9306-69001 1500W POE + ZL KRAGVOORSIENING J930669001
HPEBronJ9306A 1500W POE + ZL kragtoevoer J9306A
HPESkakelaarsJ9311-61101 Procurve 3500-48G-POE + YL-SKAKELAAR J931161101
HPESkakelaarsJ9311A Procurve 3500-48G-POE + YL-skakelaar met rekore J9311A
HPESkakelaarsJ9470A ProCurve 3500-24 20-poort 10/100 basis bestuurde skakelaar J9470A
HPESkakelaarsJ9535-61001 20-PORT GIG-T POE + / 4-PORT SFP V2 ZL MODULE 5400/8200 onderstel J953561001
HPESkakelaarsJ9535-61101 20-PORT GIG-T POE + / 4-PORT SFP V2 ZL MODULE 5400/8200 onderstel J953561101
HPESkakelaarsJ9535A 20-PORT GIG-T POE + / 4-PORT SFP V2 ZL MODULE 5400/8200 onderstel J9535A
HPESkakelaarsJ9562A ProCurve 2915-8G-PoE Managed Switch - Laag 3 Ethernet-skakelaar J9562A
HPESkakelaarsJ9574A ProCurve 3800-48G PoE + 48-poort Gigabit Ethernet-skakelaar J9574A
HPESkakelaarsJ9623-61001 2620-24 SKAKELAAR met 2x SFP 2x Gig-T Gigabit-poorte J962361001
HPESkakelaarsJ9623A 2620-24 Skakelaar met 2 x SFP 2 x Gig-T Gigabit-poorte J9623A
HPEAccess PointJ9650A-10 HP MSM430 Dual Radio 802.11N Toegangspunt (AM) BAIE 10 J9650A10
HPEAccess PointJ9650A-100 HP MSM430 Dual Radio 802.11N Toegangspunt (AM) BAIE 100 J9650A100
HPEAccess PointJ9650A-5 HP MSM430 Dual Radio 802.11N Toegangspunt (AM) BAIE 5 J9650A5
HPEAccess PointJ9650A-50 HP MSM430 Dual Radio 802.11N Toegangspunt (AM) BAIE 50 J9650A50
HPESkakelaarsJ9729A ProCurve 2920-48G-POE + PSU-skakelaar ingesluit J9729ARef
HPECaboJ9734A ProCurve 2920 0.5 m Stapelkabel Nuwe oop boks J9734A
HPEAccess PointJ9798A M220 802.11N AM Draadloos toegangspunt J9798A
HPErakJ9805A 640 Oorbodig / EXT PS-rak J9805A
HPEOnderstelJ9850A kaal onderstel vir 5406 ZL2 J9850A
HPEOnderstelJC017A Kantelpunte vir die voorkoming van indringers by kantelpunte JC017A
HPEOnderstelJC019A Kantelpunt S660N IPS Intrusion Prevention Security System Applia JC019A
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaartJC020A Tipping Point S1400N IPS 1.5GBPS GIG T / 5X 1G Firewall Security Appl JC020A
HPEBronJC089A 750W A5800 AC PoE-kragbron JC089A
HPESFPJC092B LSW1SP2P0 2-poort 10-GbE SFP + -module JC092B
HPESFPJC102A ProCurve 5820-24XG-SFP + netwerkskakelaar JC102A
HPEmoduleJC166B 6600 FIP-110 Flex-koppelvlakmodule JC166B
HPEmoduleJC167B buigsame koppelvlak-routermodule 6600FIP-210 JC167B
HPESkakelaarsJC187A S330 1U Kantelpunt Voorkomingstelsel 300 Mbps IPS 8port JC187A
HPEmoduleJC658A 1250X Gen2 Stofmodule JC658A
HPESkakelaarsJC660A ProCurve12500 GbE SFP LEF-module met 48 poorte JC660A
HPESkakelaarsJC668-61101 75k 20-PORT GIG-T / 4-PORT GBE POE-opgradeerbare kombinasie SA-module JC66861101
HPESkakelaarsJC668A 7500 20-PORT GIG-T / 4-PORT GBE POE-opgradeerbare kombinasie SA Module nuut JC668A
HPESkakelaarsJC669-61101 75k 20-PORT GIG-T / 4-PORT GBE Combo POE-opgradeerbare SC-module JC66961101
HPEBronJC680A 650 Watt kragbron JC680A
HPEmoduleJC752A FlexNetwork 10504 1.2Tbps tipe D-weefselmodule JC752A
HPEmoduleJC824A ProCurve S5200 NX Invalpreventie-stelsel kantelpunt JC824A
HPEFirewall-toestelJC884A TippingPoint S3020F Netwerkbeveiligings-firewalltoestel JC884A
HPECaboJD097B X240 10G SFP + 3M DA-kabel JD097B
HPEmoduleJD195-61101 7500 384GBPS Gevorderde stofmodule JD19561101
HPEmoduleJD195A 7500 384GBPS Gevorderde stofmodule JD195A
HPEFanJD215-61101 7506-V Ondersteuning van ventilator NUWE fabriek verseël op voorraad JD21561101
HPEFanJD215A 7506-V Ondersteuning vir nuwe waaiers NUWE fabriek verseël JD215A
HPEBronJD219A Procurve 7500 POE 2800W WS-kragbron 3U JD219A
HPEHBAJD236-61101 7500 2-poort 10GBE XFP uitgebreide module Nuut verseël in voorraad JD23661101
HPEHBAJD236A 7500 2-Port 10GBE XFP Uitgebreide Module Nuwe fabriek in voorraad verseël JD236A
HPESkakelaarsJD239B ProCurve 7506 Skakelaar-onderstel 9 waaiers geïnstalleer Geen kragbronne JD239B
HPESkakelaarsJD243A A7503 Switch Chassis w / 1 Fabric slt NUWE oop boks Op voorraad JD243A
HPESkakelaarsJD254A 10500/7500 Netstream Monitoring MOD NUWE fabriek verseël in voorraad JD254A
HPESkakelaarsJD313A HC3 A3100-24-PoE EI-skakelaar JD313A
HPESkakelaarsJD327A A3600 48-poortlaag 3-beheerde Ethernet PoE SI-skakelaar JD327A
HPEHBAJD367A 2-poort GETH SFP A5500 / E4800-module JD367A
HPEHBAJD506A XFP 1x 10 GBase-CX4-ontvangersmodule JD506A
HPEDSL-kaartJD537A MSR 1-poort ADSL2 + Smart Interface-kaart DSL-modem JD537A
HPEHBAJD540A 2-poort verbeterde seriële MIM A-MSR-module JD540A
HPESkakelaarsJD563A MSR 8-poort E1 / CE1 / PRI 750HM multifunksionele koppelvlakmodule JD563A
HPEISDN-kaartJD586B MSR T1 / CT1 / PRI Buigsame koppelvlakkaart ISDN Terminal Adapter JD586B
HPESkakelaarsJE067A H3C 55120-48G EI 48-poort Gigabit Ethernet-skakelaar JE067A
HPESkakelaarsJE070A A5120-24G-POE + EI-skakelaar JE070A
HPESkakelaarsJE074A A5120-24G SI-skakelaar JE074A
HPERouterJF228-61101 MSR20-40 router JF22861101
HPERouterJF228A MSR20-40 Multi-Service Router gereed om te stuur JF228A
HPERouterJF229A MSR30-40 router met VCX MIM-module JF229A
HPERouterJF233A MSR30-16 RTR w / VCX ENT Multi-Service Router JF233A
HPERouterJF239A MSR20-11 Multi-Service Router JF239A
HPESkakelaarsJF255A MSR 8-Port fraksionele E1 multifunksionele koppelvlakmodule JF255A
HPERouterJF812A MSR900 router JF812A
HPESkakelaarsJG197A MSR 24-poort FXS-weefsel-koppelvlakkaartmodule JG197A
HPEMemoryJG205-61001 2GB DDR2 SDRAM geheue Nuwe fabriek verseël in voorraad JG20561001
HPEMemoryJG205-61101 2GB DDR2 SDRAM geheue Nuwe fabriek verseël in voorraad JG20561101
HPEMemoryJG205A 2GB DDR2 SDRAM geheue Nuwe fabriek verseël op voorraad JG205A
HPESkakelaarsJG225A A5800AF-48G 48-poort bestuurde Ethernet-skakelaar w / 2x JC680A 2x JC6863A JG225Met PSF
HPESkakelaarsJG225A A5800AF-48G L3 48-poort bestuurde Ethernet-skakelaar Geen PSU's Geen waaiers JG225ANOPSORPHANS
HPESkakelaarsJG252A 24-poort A5500-24G-PoE + L3-bestuurde skakelaar JG252A
HPESkakelaarsJG252A 24-poort A5500-24G-PoE + L3 bestuurde skakelaar baie van 10 JG252ALOTOF10
HPESkakelaarsJG252A 24-poort A5500-24G-PoE + L3 bestuurde skakelaar baie van 20 JG252ALOTOF20
HPESkakelaarsJG252A 24-poort A5500-24G-PoE + L3 bestuurde skakelaar baie van 5 JG252ALOTOF5
HPESkakelaarsJG253A 48-poort A5500-48G-POE + EI-bestuurde skakelaar JG253A
HPESkakelaarsJG257A 48-poort A5800-48G-POE L3-bestuurde skakelaar JG257A
HPESkakelaarsJG258A FlexFabric 5800 48G TAA-COMP 1-Slot Switich JG258A
HPESkakelaarsJG296A ProCurve 5920AF-24XG 24-Port bestuurde skakelaar JG296A
HPESkakelaarsJG301A 3600-24-POE + V2 EI-skakelaar JG301A
HPERouterJG362A FlexNetwork HSR6804 Router-onderstel JG362A
HPESkakelaarsJG366A HSR6800 4-Port 10GbE Router Module vir diensaggregasie JG366A
HPESkakelaarsJG679A 5500 24G PoE + 4SFP Hi-skakelaar 1x 1110W P / S JG679A
HPESkakelaarsJG681A 5500-24G HI TAA-ooreenstemmende skakelaar met 2 koppelvlakgleuwe Nuwe oop boks JG681A
HPEMIMOJG696A KG 696A 2.5GHZ Binnenshuise Omni 6dBi MIMO 4 Elmnt Ant JG696A
HPESkakelaarsJG726A HPE Flexfabric 5930 32QSFP + skakelaar JG726A
HPEOuer maatskappyJG780A 6600 RSE-X1 hoofverwerkerseenheid wat aan TAA voldoen JG780A
HPESFPJG838A FLEXFAB 5900CP-48XG-4QSFP + SKAKELAAR JG838A
HPESFPJH178A HP Flexfab 5930 2QSFP + 2 gleufskakelaar JH178A
HPESkakelaarsJH296A HPE MSR954 4port-router GigE 2GB WAN 4GB LAN-router JH296A
HPESFPJL166A 1x 6940 32QSFP + X86 ONIE AC BTF Altoline Netwerkskakelaar * beskadig JL166A
HPEsfPJSH-42L3AB3 4GB Langgolf SFP optiese ontvanger 10 km JSH42L3AB3HP
HPEBronKyk vir 0957-2139 875w ZL 875w oortollige kragbron9572139
HPEmoduleSoek 8200 ZL-weefselmodule 5070-606550706065
HPEmoduleSoek vir 8200 ZL-stelselondersteuningsmodule 5070-296950702969
HPEmoduleProCurve J9477A 8206ZL Onderstelmodule met waaierbak J9476A SSM J9095A J9477A
HPESkakelaarsProCurve J9575A 3800-24G-2SFP + L4 24-Port Rack Mountable Managed Switch J9575A
HPESkakelaarsTPRN0660BAS96 Kantelpunt 660N Indringende voorkomingstelsel TPRN0660BAS96
HPEmoduleTRF5013FN-GA000 10G 1310nm 10KM XFP-transceivermodule TRF5013FRGA000
HPE Chassi PROCURVE-skakelaar 8212ZL-onderstel met waaierbak en kragtoevoer J9091A
HPEmoduleSoek die 8200 ZL-stelselondersteuningsmodule J9095A
HPEBron1000W wisselstroomkrag vir HP E3800 POE J9574A J9573A J9587A J9588A J9580A
HPESkakelaarsJ9021A ProCurve-skakelaar 2810-24G 10/100/1000 4-SFP laag 2 J9021ALotOf10
HPESkakelaarsJ9021A ProCurve-skakelaar 2810-24G 10/100/1000 4-SFP laag 2 J9021ALotOf5
HPESkakelaarsJC669A 7500 20-PORT GIG-T / 4-PORT GBE Combo POE-opgradeerbare SC-module JC669A
HPEwireless SkakelJD444A HP ProCurve A3000-8G-PPoE + draadlose skakelaar JD444A
HPERouterJF235A MSR30-20 Multi-Service Router JF235A
HPESkakelaarsProCurve 7500 24 Port GbE SFP-verbeterde module JD231A
HPEVeiligheidstoestelJC021A HPE S2500N IPS Veiligheidstoestel 3Gbps GT / 1 10GE / 2 JC021A
HPESkakelaarsJ4899A ProCurve-skakelaar 2650 Rev A J4899A
HPESkakelaarsJ9831A 5400R XL2 Fan Tray Switch J9831A
HPEmoduleJC168A HPE Flexnetwork 6600 1 hawe 10GBE JC168A
HPEBronJL017A 3XX Toegangspunt Universele kragtoevoer Baie van 10 JL017ALOTOF10
HPEBronJL017A 3XX Toegangspunt Universele kragtoevoer Baie van 20 JL017ALOTOF20
HPEBronJL017A 3XX Toegangspunt Universele kragtoevoer Baie van 50 JL017ALOTOF50
HPEMobiliteitsbeheerderProCurve MSM710 mobiliteitsbeheerder BAIE 10 J9325A10
HPEMobiliteitsbeheerderProCurve MSM710 mobiliteitsbeheerder BAIE 5 J9325A5
HPEmoduleCompaq EO3009 1U CMC Console Management Controller203040001
3comSkakelaars1770-010-000-3 SUPERSTACK 3 SS3 SW 4900 100/1000 Basisskakelaar17700100003
3comHBA3C17261 1-poort 10-GbE XENPAK E5500-xxG Module bevat 3CXENPAK91 3C17261
3comNIC - netwerk-koppelvlakkaart3C17700 SUPERSTACK 3 SS3 SW 4900 100/1000 Basis 3C17700
3comSkakelaars3CR17251-91 E5500-48G EI SWITCH 48 10/100/1000 poorte 4 SFP Gigabit-poorte 3CR1725191
HPESkakelaarsKyk vir 24-PORT 10/100/1000 POE ZL MODULE50642174
HPESkakelaarsSoek 20-PORT GIG-T / 4-PORT MINI-GBIC ZL MODULE50702134
ArubaAccess PointNetwerke 3200-Amerikaanse mobiliteitsbeheerder met 16 toegangspuntlisensie 3200US
brokaatSkakelaars60-1000377-11 DC CR8 Switch Core Routing Blade Board60100037711
CISCOmoduleAF465A UPS Mini-Slot Netwerk Module AF465A
HPESkakelaars0231A0KT 7500 48-Port 10 / 100Base-T Module NUUT in Box Factory verseël 0231A0KT
HPESkakelaars0231A0LA 7500 GBE SFP-module met 48 poorte 0231A0LA
HPESkakelaars0231A0LA-NUWE 7500 GBE SFP-module met 48 poorte NUWE fabriek in voorraad verseël 0231A0LANEW
HPEHBA0231A0LD NUWE fabrieks verseëlde X130 10G XFP LC LR-ontvanger 0231A0LD
HPERouter0231A753 6600 4GBE WAN HIM Router Module op voorraad 0231A753
HPESkakelaars0231A79J 7500 GBE SFP-module met 12 poorte 0231A79J
HPESkakelaars0231A99M 48-poort GBE SFP uitgebreide module NUWE fabriek in voorraad verseël 0231A99M
HPEOnderstel0235A0G2 7503 NUUT Chassieskakelaar in doos Fabriek verseël in voorraad 0235A0G2
HPERouter0235A27D 6602 router onderstel 2 HIM slots Tot 4.5 miljoen pps 0235A27D
HPERouter0235A324 MSR20-20 ROUTER Nuut in oop boks 0235A324
HPEBron10K-G2-stabilisator-600W-alles 10K G2 600W GRAFIETSTABILISERINGSET 10KG2Stabilizer600Wall
HPESkakelaars1700-8 ProCurve 1700-8 1 gigabit-poort met eksterne kragtoevoer17008
HPESkakelaars192187-001 R3000XR 2U met 2 NUWE batterye sluit relings in192187001
HPESFP1990-3657 HP Oorspronklike X121 1G SFP LC SX Transceiver19903657
HPESkakelaars2530-48 2530-48 SKAKELAAR Laag 2 fabriek verseëlde kleinhandel253048
HPESkakelaars2810-24G PROCURVE SWITCH 2810-24G 10/100/1000 4-SFP Laag 2 281024G
HPETerugskakelaar283198-B23 EVA5000 2C6D w / Loop Back Switch 283198B23
HPESkakelaars356372-001 Storageworks San Switch 2 / 8V356372001
HPESkakelaars396711-B21 1x4 USB / PS2 KVM-skakelaar met kabels en AC-adapter soos afgebeeld 396711B21
HPEBron3C17267 E5500-48G KRAGVOORSIENING 3C17267
HPEHBA3C17268 5500G-EI 2-poort 10G (XFP) module vir 3COM Switch 5500G Family 3C17268
HPESkakelaars410531-001 16-Port SPS Console Switch USB / VM410531001
HPESkakelaars411121-001 BROCADE 4/24 SAN-SKAKELAAR 4GB411121001
HPESkakelaars411840-001 Storageworks 4/16 SAN Switch16 Aktiewe poorte411840001
HPESkakelaars416829-002 B-reeks skakelaar 4GB 10KM langgolf-ontvanger416829002
HPESkakelaars447842-001 Storageworks 4 / 32B SAN-skakelaar447842001
HPESkakelaars447844-001 Storage Works 4 / 32B SAN Switch Power Pack 32 aktiewe poorte447844001
HPEmodule452035-004 SAN Virtualization Services Platform Hardewarebundel452035004
HPEmodule455880-B21 Virtual Connect FLEX-10 10GB Ethernet-module vir C-klas lem 455880B21
HPEmodule455880-B21-NUWE HP 455880-B21-NUWE HP Virtual Connect FLEX-10 10GB 455880B21NUUS
HPESFP455883-B21 10 GB SR SFP + veseloordraaier 455883B21
HPESFP455885-001 10GB SR SFP + veseloordraaier455885001
HPEmodule456095-001 Virtual Connect FLEX-10 10GB Ethernet vir C-klas lemstelsel456095001
HPEmodule456095-001-NEW-Open Box HP Virtual Connect FLEX-10 10GB Ethernet-module 456095001NUWOPENBOX
HPESFP456096-001 10GB SR SFP + veseloordraaier456096001
HPESFP456097-001 10GB LR Langgolf SFP456097001
HPESFP468508-001 8GB kortgolf veselkanaal SFP + 1 pak transceiver468508001
HPESFP468508-002 8GB kortgolf veselkanaal SFP + 1 pak transceiver468508002
HPESkakelaars481551-001 DC CR8 Switch Core Routing Blade Board481551001
HPEHBA489892-B21 NC524 SFP Dual Port 10Gb bediener netwerkadapter 489892B21
HPEHBA490712-001 NC524 SFP Dual Port 10Gb bediener netwerkadapter490712001
HPECabo491025-001 HP LC / LC 2m multimodus OM3-kabel491025001
HPESkakelaars492290-001 8/8 BASE (0) E-PORT SAN-skakelaar492290001
HPESkakelaars492291-001 8/8 16 poorte aktief VOLLEDIGE STOFHAVEN INGESCHAKELDE SAN-SKAKELAAR492291001
HPESkakelaars492293-001 8/40 32 aktiewe hawens! VOLLEDIGE STOFHAVE INGESCHAKELDE SAN-SKAKELAAR492293001
HPESkakelaars492294-001 8/40 POWER PACK + (40 aktief) Volledige stofpoorte geaktiveer skakelaar492294001
HPECabo504441-001 8GB langgolf B-reeks 10 KM veselkanaal 1 PAKKET SFP +504441001
HPECabo5069-5729 1.25M oortollige kragvoorsieningskabel50695729
HPESkakelaars5697-6994 B-reeks skakelaar 4GB 10KM langgolf-ontvanger56976994
HPESFP582640-001 SPS-SFP B-reeks 8Gb ELW-ontvanger582640001
HPEHBA589478-B21 Qlogic QDR Quad Data Rate Infiniband Switch 589478B21
HPEHBA592529-001 Qlogic QDR Quad Data Rate Infiniband Switch592529001
HPESkakelaars601813-001 SN6000 8Gb veselpanaalskakelaar met 48 poorte601813001
HPESkakelaars649892-001 BLc 4X FDR-bestuurde InfiniBand SPS-skakelaar649892001
HPESkakelaars658250-B21 lemskakelaar module vergadering 6125G XG nuwe verseëlde boks 658250B21
HPESkakelaars658392-002 SN6000B 16Gb 48-poort / 24-aktiewe veselkanaalskakelaar658392002
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaart6600-48g-4xg Dual Power Supplies Layer 3 skakelaar 10/100/1000 gigabit 660048g4xg
HPEHBA701527-001 20Gb Dual Port 630FLB FlexFabric-netwerkadapter701527001
HPESkakelaars713784-001 36-poort QDR FDR10 Mellanox Infiniband-bestuurde skakelaar713784001
HPESFP720187-B21 40Gb QSFP + MPO SR4 100M XCVR 720187B21
HPESFP813874-B21 Oorspronklike HPE 10GBASE-T SFP + ontvanger 813874B21
HPESkakelaarsAE372A Brocade 4/24 SAN-skakelaar 4GB AE372A
HPESkakelaarsAE493A B-reeks skakelaar 4GB 10KM langgolf-ontvanger AE493A
HPESkakelaarsAE495A Storageworks 4/64 32-poort aktiewe SAN-skakelaar AE495A
HPEBronAF062A 10K G2 600W Grafietstabilisatorstel AF062A
HPEBronAF520A 24A Beheer kragverspreidingseenheid AF520A
HPEKVMAF616A RU 0X2X8 KVM Server Console Switch Nuwe oop boks AF616A
HPEKVMAF617A KVM Analoge Serv Console Switch 16 Port 0X2X16 G3 w / Rails PWR Cord AF617A
HPESkakelaarsAF618A 0x2x16 G2 16-Port Server Console Switch 578713-001 Nuwe oop boks AF618A
HPESkakelaarsAG647A MDS 9124 16-PORTS aktiewe stofskakelaar AG647A
HPESkakelaarsAG781-63013 SAN-platform vir hardeware vir virtualisasiedienste AG78163013
HPESkakelaarsAG781B SAN Virtualiseringsdienste-platform hardeware bundel AG781B
HPESFPAJ717A 8GB Long Wave B-reeks 10KM Fibre Channel 1 PACK SFP + transceiver AJ717A
HPECaboAJ835-63001 HP LC / LC 2m multimodus OM3-kabel AJ83563001
HPECaboAJ835A HP LC / LC 2m multi-modus OM3-kabel AJ835A
HPESkakelaarsAK859B Storageworks DC SAN Director Blade 32 Port 8GB 481547-001 AK859B
HPESkakelaarsAM866A 8/8 BASE (0) E-Port SAN Switch 24port aktief AM866A
HPESkakelaarsAM867A 8/8 16port aktiewe Full Fabric-poorte aangeskakel SAN-skakelaar AM867A
HPESkakelaarsAM869A 8/40 32 aktiewe poorte Volledige stofpoorte geaktiveer SAN-skakelaar AM869A
HPEBronAM870A 8/40 Power Pack + (40 aktief) Volledige stofpoorte geaktiveer San Switch AM870A
HPESFPAW538A SPS-SFP B-reeks 8Gb ELW-ontvanger AW538A
HPESkakelaarsAW585A SN6000 8Gb veselkanaalskakelaar met 48 poorte 601813-001 AW585A
HPEReëlbeheerderAW592A P2000 Gen3 SAS MSA Skikkingsbeheerder 582934-001 AW592A
HPESkakelaarsJ4097A PROCURVE-skakelaar 408 met egte HP netspanningsadapter 0950-3274 J4097A
HPEOnderstelJ4121-69001 Procurve 4000M enkel PS Rack Ore-onderstel, geen modules nie J412169001
HPEOnderstelJ4121A Procurve 4000M Slegs onderstel w / rakore / enkel PS / geen mod J4121A
HPEHBAJ4132A Procurve Gigabit-LX vesel-ontvanger Lot van 6 J4132A
HPESkakelaarsJ4817A Procurve 2312 24-poort 10/100 Ethernet-skakelaar J4817A
HPESkakelaarsJ4819-69001 Procurve 5308XL-skakelaar J481969001
HPESkakelaarsJ4819-69101 Procurve 5308XL-skakelaar J481969101
HPESkakelaarsJ4819-69301 Procurve 5308XL-skakelaar J481969301
HPESkakelaarsJ4819A Procurve 5308XL-skakelaar m / rakore Enkele kragbron Geen modi J4819A
HPESkakelaarsJ4820B Procurve-skakelaar XL 10/100 TX-module J4820B
HPESkakelaarsJ4839-61001 GL / XL / VL oortollige kragtoevoer skakelaar J483961001
HPESFPJ4858-69201 HP oorspronklike X121 1G SFP LC SX-ontvanger J485869201
HPESFPJ4858C nuut in Box Procurve Gigabit SX-LC Mini-Gbic SFP-ontvanger J4858CN
HPESFPJ4858C Oorspronklike X121 1G SFP LC SX Transceiver J4858C
HPEHBAJ4859C ware ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC J4859C
HPESkakelaarsJ4865-69301 Procurve 4108GL SCHAKELAAR-onderstel Geen kragbron J486569301
HPESkakelaarsJ4865A Procurve 4108GL skakelaar onderstel Geen kragbron J4865A
HPESkakelaarsJ4868-69001 Procurve-skakelaar V2124 10/100 J486869001
HPESkakelaarsJ4868-69101 Procurve-skakelaar V2124 10/100 J486869101
HPESkakelaarsJ4868A Procurve-skakelaar V2124 10/100 Onbeheerde Plug and Play-werking J4868A
HPESkakelaarsJ4887A HPE 4104GL bestuurde skakelaar J4887A
HPESkakelaarsJ4895-69001 9300 EP 16-PORT 100/1000-T module J489569001
HPESkakelaarsJ4895-69101 9300 EP 16-PORT 100/1000-T module J489569101
HPESkakelaarsJ4895A 9300 EP 16-PORT 100/1000-T-module J4895A
HPESkakelaarsJ4899-60201 Procurve 2650 48 hawe-bestuurde skakelaar J489960201
HPESkakelaarsJ4899-69401 Procurve 2650 48 hawe-bestuurde skakelaar J489969401
HPESkakelaarsJ4899B Procurve 2650 48-poortbestuurde skakelaar J4899B
HPESkakelaarsJ4900B-NOB ProCurve 2626 24Port-skakelaar 10/100 skakelaar + 2x Gigabit + 2x SFP J4900BNOB
HPESkakelaarsJ4903A ProCurve 2824 Gigabit-bestuurde skakelaar 24 Ethernet-poorte J4903A
HPESkakelaarsJ4908-69101 Procurve Switch GL 20-poort 10/100/1000 Module J490869101
HPESkakelaarsJ4908A Procurve Switch GL 20-PORT 10/100/1000 Module J4908A
HPESkakelaarsJ8165A Procurve 2650 10/100 POE-skakelaar met 48 poorte J8165A
HPEBronJ8168-69001 600 Oorbodige en eksterne kragtoevoer J816869001
HPEBronJ8168-69101 600 Oorbodige en eksterne kragtoevoer J816869101
HPEBronJ8168A 600 Oorbodige en eksterne kragtoevoer J8168A
HPEHBAJ8177C ProCurve Gigbit Ethernet SFP Mini-GBIC 1000Base-T J8177C
HPESkakelaarsJ8693A ProCurve 3500yl-48G-skakelaar Klein kosmetiese probleem werk volledig J8693AB
HPEHBAJ8694A 10GbE 2P X2 2P CX4 -module J8694A
HPEBronJ8696A ProCurve 620 200 Watt oortollige kragbron met kabel J8696A
HPEBronJ8697A ProCurve 5406ZL skakelaar onderstel met slegs 'n enkele kragbron J8697A
HPESkakelaarsJ8702-61201 24-poort 10/100/1000 PoE ZL-module J870261201
HPESkakelaarsJ8702-69001 24-poort 10/100/1000 PoE ZL-module J870269001
HPESkakelaarsJ8702A Procurve 24-poort 10/100/1000 POE ZL-module J8702A
HPESkakelaarsJ8702A Procurve 24-poort 10/100/1000 POE ZL Module Baie van 20 J8702ALOTOF20
HPESkakelaarsJ8702A Procurve 24-poort 10/100/1000 POE ZL Module Baie van 5 J8702ALOTOF5
HPESkakelaarsJ8702A Procurve 24-poort 10/100/1000 POE ZL Module Baie van 50 J8702ALOTOF50
HPESkakelaarsJ8705-61201 GIG-T / 20-poort Mini-GBIC ZL-module met 4 poorte J870561201
HPESkakelaarsJ8705-69001 GIG-T / 20-poort Mini-GBIC ZL-module met 4 poorte J870569001
HPESkakelaarsJ8705A Procurve 20-PORT GIG-T / 4-PORT MINI-GBIC ZL-module J8705A
HPESkakelaarsJ8706A ProCurve 24-Port Mini-Gbic 5400zl skakelaar module J8706A
HPESkakelaarsJ8707A ProCurve 4-poort 10Gbps Ethernet X2-module J8707A
HPESkakelaarsJ8770A Procurve 4204VL skakelaar onderstel Nuwe oop boks kom met rek ore J8770AN
HPEHBAJ9008-61001 Procurve 2-poort 10GBE SFP + AL-module J900861001
HPEHBAJ9008-61101 Procurve 2-poort 10Gbe SFP + AL-module J900861101
HPEHBAJ9008A Procurve 2-PORT 10GbE SFP + al Module J9008-61001 J9008A
HPESkakelaarsJ9021-60001 PROCURVE 2810-24G 10/100/1000 4-SFP Laag 2 J902160001
HPESkakelaarsJ9021-69001 PROCURVE 2810-24G 10/100/1000 4-SFP Laag 2 J902169001
HPESkakelaarsJ9021A ProCurve-skakelaar 2810-24G 10/100/1000 4-SFP laag 2 J9021A
HPESkakelaarsJ9021A ProCurve-skakelaar 2810-24G 10/100/1000 4-SFP laag 2 baie 20 J9021ALotOf20
HPESkakelaarsJ9021A ProCurve-skakelaar 2810-24G 10/100/1000 4-SFP laag 2 baie 50 J9021ALotOf50
HPESkakelaarsJ9022-69001 PROCURVE Switch 2810-48G w / Rail Beugel J902269001
HPESkakelaarsJ9022A ProCurve 2810-48G Skakelaar Vier slegte poorte Geen rek-ore J9022A4BADPORTS
HPESFPJ9033A Nuwe Open Box ProCurve V1 20PT 1000 + 4PT SFP Module J9033AN
HPECaboJ9079-69001 ProCurve 1700-8 1 gigabitpoort m / eksterne P / S J907969001
HPECaboJ9079-69101 ProCurve 1700-8 1 gigabitpoort m / eksterne P / S J907969101
HPESkakelaarsJ9079A ProCurve 1700-8 1 Gigabit-poortskakelaar J9079A
HPESkakelaarsJ9137A ProCurve 2520-8 POE Ethernet-skakelaar + kragtoevoer NOB J9137A
HPESkakelaarsJ9138A 2520-24 Poort 10/100 PoE + 2X GBE J9138A
HPESkakelaarsJ9146-61001 2910-24G-POE + AL SWITCH 20 10/100/1000 poort 4 dubbele persoonlikheid J914661001
HPESkakelaarsJ9146-61101 2910-24G-POE + AL SWITCH 20 10/100/1000 poort 4 dubbele persoonlikheid J914661101
HPESkakelaarsJ9146-61201 2910-24G-POE + AL SWITCH 20 10/100/1000 poort 4 dubbele persoonlikheid J914661201
HPESkakelaarsJ9146-69001 2910-24G-POE + AL SWITCH 20 10/100/1000 poort 4 dubbele persoonlikheid J914669001
HPESkakelaarsJ9146A 2910-24G-POE + AL 20 10/100/1000 poorte 4 dubbele persoonlikheidspoorte J9146A
HPESkakelaarsJ9147A 2910-48G AL 48 10/100/1000 Hawens 4 Dual-Personality Ports J9147A
HPESFPJ9150-69001 ProCurve 10Gb SFP + SR J915069001
HPESFPJ9150-69101 ProCurve 10Gb SFP + SR J915069101
HPESFPJ9150A Nuwe ware HP Procurve 10 GB SFP + SR-fabriek verseël J9150ANuw
HPESFPJ9150A ProCurve 10Gb SFP + SR Baie van 5 J9150A
HPESFPJ9152A SFP + TRANSCEIVER MODULE 10GBASE-LRM J9152A
HPESkakelaarsJ9165-61001 10GBE AL-skakelkoppelingsmodule J916561001
HPESkakelaarsJ9165A 10GBE AL-skakelkoppelingsmodule J9165A
HPEMIMOJ9170A Punt-tot-punt dubbele band binne-buite 10 / 13DBI MIMO 3 J9170A
HPESkakelaarsJ9265A Skoonheidsmiddelskade 6600-24XG Skakelaar J9265AD
HPESkakelaarsJ9279A Procurve 2510G-24 24-poort bestuurde skakelaar J9279A
HPESkakelaarsJ9279A-LotOf5 Procurve 2510G-24 24-poort-bestuurde skakelaar Lot van 5 J9279ALotOf5
HPESFPJ9283B X242 10G SFP + NAAR SFP + 3M oorspronklike HP koperkabel met direkte koppeling J9283B
HPESkakelaarsJ9307A 24-poort 10/100/1000 POE + skakelaarmodule vir E5400 / E8200 ZL-skakelaars J9307A
HPESkakelaarsJ9308A 20-poort 10/100/1000 POE + 4-poort mini-GBIC-module vir ZL-skakelaars J9308A
HPESkakelaarsJ9310A Nuwe Open Box Procurve 3500YL-24G-POE + laag 3 24-poort skakelaar J9310JAAR
HPESkakelaarsJ9310A ProCurve 3500YL-24G-PoE + 24-poort-skakelaar Geen vullers J9310A
HPEHBAJ9312-61001 10GBE 2-PORT SFP + / 2-PORT CX4 YL MODULE J931261001
HPEHBAJ9312-61101 10GBE 2-PORT SFP + / 2-PORT CX4 YL MODULE J931261101
HPEHBAJ9312A 10GBE 2-PORT SFP + / 2-PORT CX4 YL Module J9312A
HPEOuer maatskappyJ9421A MSM760 Beheerder J9421A
HPESkakelaarsJ9450-69001 ProCurve 1810-24G SWITCH-webbestuurde laag2 J945069001
HPESkakelaarsJ9450A ProCurve 1810-24G SKAKELAAR Webbestuurde laag2 J9450A
HPESkakelaarsJ9452A 6600-48g-4xg Dual Power Supplies Layer 3 Switch 10/100/1000 Gigabit J9452A
HPESkakelaarsJ9471A ProCurve E3500-24-PoE 24-poort netwerk skakelaar J9471A
HPESkakelaarsJ9472A 3500-48 48 Port 10/100 skakelaar J9472A
HPESkakelaarsJ9473A ProCurve 3500-48 PoE L48 3-poort bestuurde skakelaar J9473A
HPESkakelaarsJ9534A 24-poorts GIG-T POE + V2 ZL-module J9534A -J9534A
HPESkakelaarsJ9546A 8-poort 10GBase-T v2 ZL-module J9546A
HPEmoduleJ9549A ProCurve 20PT GIG-T / 4PT SFP V2 ZL-module J9549A
HPEmoduleJ9550A ProCurve 24-poort GIG-T V2 ZL-uitbreidingsmodule J9550A
HPEmoduleJ9573A E3800 24G-POE + -2SFP Managed L4-skakelaar met 1x kragbron 1x ventilator J9573A
HPESkakelaarsJ9584A E3800-24SFP-2SFP + 24-poort Gigabit Ethernet-skakelaar met 400W J9581A J9584A
HPEHBAJ9587A HP E3800 24G-2XG skakelaar J9587A
HPEAccess PointJ9622A E-MSM466 DUAL RADIO 802.11N AP Toegangspunt Nuwe oop boks J9622A
HPESkakelaarsJ9625A HP 2620-24 POE + 24-poort Fast Ethernet-skakelaar ProCurve J9625A J9625A
HPESkakelaarsJ9627A Procurve 2620-48 48 Port POE Switich J9627A
HPESkakelaarsJ9663A 1410-24G 24-poort 10/100 skakelaar J9663A
HPESkakelaarsJ9726A ProCurve 2920-24G 24-poort SFP Ethernet-netwerkskakelaar J9726A
HPESkakelaarsJ9729-61001 2920-48G-PoE + skakelaar J972961001
HPESkakelaarsJ9729A ProCurve 2920-48G-POE + 48 poortskakelaar met rekore J9729A
HPESFPJ9731A ProCurve 2920 2PT 10 Gigabit SFP + -module J9731A
HPESFPJ9731A ProCurve 2920 2PT 10 Gigabit SFP + Module Baie van 2 J9731ALot2
HPESFPJ9732A ProCurve 2920 2-poort 10GBase-T-module J9732A
HPEmoduleJ9733A 2920 Stapelmodule met 2 poorte J9733A
HPEmoduleJ9733A 2920 2-poort-stapelmodule Baie van 3 J9733ALot3
HPEmoduleJ9733A 2920 2-poort-stapelmodule Baie van 5 J9733ALot5
HPECaboJ9735A 2920 1.0m Stapelkabel Nuwe oop boks J9735A
HPEBronJ9738A X332 575W 100-240VAC NA 54VDC MODULAIRE KRAGVOORSIENING J9738A
HPESkakelaarsJ9772A ProCurve 2530-48G PoE + netwerkskakelaar met 48 poorte J9772A
HPESkakelaarsJ9775A ProCurve 2530-48G 48-poort L2-bestuurde Ethernet Swtich J9775A
HPESkakelaarsJ9776A 2530-24G Skakelaar J9776-61001 Rakore ingesluit J9776A
HPESkakelaarsJ9778A Aruba 2530 48 POE + skakelaar J9778A
HPESkakelaarsJ9778A-N Aruba 2530 48 POE + skakelaar J9778AN
HPESkakelaarsJ9779A 2530 24 PoE + skakelaar J9779A
HPESkakelaarsJ9781-61001 2530-48 SKAKELAAR Laag 2 fabriek verseëlde kleinhandel J978161001
HPESkakelaarsJ9781A 2530-48 Skakellaag 2 Fabrieks verseëlde kleinhandel J9781A
HPESkakelaarsJ9824A RENEW Factory Sealed 5406R-44G-POE + / 4SFP (NO PSU) V2 ZL2-skakelaar J9824A
HPEmoduleJ9827A 5400R ZL2 Bestuursmodule J9827A
HPEBronJ9828A 5400R 700W kragtoevoer J9828A
HPEBronJ9829A Procurve 5400R 1100W POE + ZL2 kragtoevoer Nuwe oop boks J9829A
HPESkakelaarsJ9990A Aruba 5400R 20 poort 10/100 / 1000BASE-T PoE + ZL2 Module J9990A
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaartJ9991A 20 poort 10/100/1000 Base-T PoE + J9991A
HPESkakelaarsJ9993A 8-poort 1G 10GbE SFP + V3 ZL2 Module_x000B_ J9993A
HPESkakelaarsJC091A HPE Netwerk 5800 4-poort 10GbE SFP + ProCurve-module JC091A
HPESkakelaarsJC100A ProCurve A5800-24G L3 24-poort-skakelaar 4 SFP + -poorte JC100A
HPESkakelaarsJC103A 5800-24G-SFP-bestuurde skakelaar 24 Gigabit SFP-poorte Geen kragbronne JC103A
HPEHBAJC104A 10Gb A5800-48G-POE L3 Ethernet-skakelaar JC104A
HPERouterJC163-61101 6600 4GBE WAN HIM Router Module op voorraad JC16361101
HPERouterJC163A 6600 4GBE WAN HIM Routermodule Op voorraad JC163A
HPERouterJC176-61101 6602 router onderstel 2 HIM slots 2GB DDR2 SDRAM JC17661101
HPERouterJC176A 6602 Router-onderstel 2 HIM multi-kern MIPS-gleuwe @ 1000 MHz JC176A
HPESkakelaarsJC604A HP8800 48-poort GbE SFP-diensverwerkingsmodule JC604A
HPEmoduleJC607A Vertaalmodule vir netwerkadres JC607A
HPESkakelaarsJC626A Procurve 10500 24-poorts GbE / 2-poort 10GbE XFP EB-module JC626A
HPEmoduleJC644A S7100 NX-stelsel vir die voorkoming van indringingsplatform JC644A
HPESFPJC772A ProCurve 5900AF-48XG-4Qsfp + Switch Module Geen PSU Geen waaiers JC772A
HPESkakelaarsJC781A 10 Gbps Ethernet LEC-module 8 SFP + -poorte JC781A
HPESFPJD092B X130 SFP + LC SR-ontvanger JD092B
HPESFPJD094B 10G SFP + LC LR-ontvanger X130 JD094B
HPESFPJD095C X240 10G SFP + na SFP + 0.65 m Direkte hegkabel Nuwe oop boks JD095C
HPESFPJD097C Procurve X240 10G SFP + aan SFP + 3M Koperkabel direk heg JD097CNEW
HPESFPJD097C Procurve X240 10G SFP + aan SFP + 3M Koperkabel direk heg JD097C
HPEHBAJD108-61201 NUWE fabrieks verseëlde X130 10G XFP LC LR-ontvanger JD10861201
HPEHBAJD108B NUWE fabrieks verseëlde X130 10G XFP LC LR-ontvanger JD108B
HPEHBAJD117B X130 10G XFP LC SR Transciever JD117B
HPESFPJD118B Nuwe oop boks X120 1Gb SFP LC SX-ontvanger JD118BNOB
HPESFPJD118B X120 1Gb SFP LC SX-ontvanger JD118B
HPEHBAJD193B A7500 HC3 S7500 384Gbps-weefselmodule met 2 XFP-gleuwe JD193B
HPESkakelaarsJD198-61201 7500 48-poort 10 / 100base-T-module Nuut in die doosfabriek verseël JD19861201
HPESkakelaarsJD198B 7500 48-poort 10 / 100base-T-module NUWE fabriek verseël JD198B
HPESkakelaarsJD207-61101 7500 GBE SFP-module met 12 poorte JD20761101
HPESkakelaarsJD207A 7500 GBE SFP-module met 12 poorte JD207A
HPESkakelaarsJD210A ProCurve A7500 48-poort Gigabit Ethernet-uitbreidingsmodule JD210A
HPESkakelaarsJD211-61201 7500 GBE SFP-module met 48 poorte JD21161201
HPESkakelaarsJD211-61201-NUWE 7500 GBE SFP-module met 48 poorte NUWE fabriek in voorraad verseël JD21161201NUUT
HPESkakelaarsJD211B 7500 GBE SFP-module met 48 poorte JD211B
HPESkakelaarsJD211B-NUWE 7500 GBE SFP-module met 48 poorte NUWE fabriek verseël in voorraad JD211BNUW
HPEBronJD219A New Procurve 7500 POE 2800W AC-kragbron 3U w / nuwe kragkabels JD219AN
HPEBronJD226A 7502 300W AC-kragbron NUWE oop boks gereed vir versending JD226A
HPESkakelaarsJD237-61101 GBE SFP-uitbreidingsmodule met 48 poorte NUWE fabriek in voorraad verseël JD23761101
HPESkakelaarsJD237A 48-poort GBE SFP uitgebreide module NUWE fabriek verseël in voorraad JD237A
HPESkakelaarsJD240B 7503 Skakelaar-onderstel NUUT In Doosfabriek Verseël Op Voorraad JD240B
HPESkakelaarsJD240B 7503 Skakelaar-onderstel NOB Fabriek Verseël Op Voorraad JD24061201
HPEFirewall-toestelJD249A 10500/7500 Gevorderde Skynprivaatnetwerk-firewallmodule gereed om vandag te versend JD249A
HPEmoduleJD252A 7500 Load Balancing Module JD252A
HPEHBAJD359B 5500 2-poort 10Gbe XFP-module JD359B
HPEHBAJD368B 5500/5120 2-poort 10GBE SFP + module Lot van 10 JD368BLot10
HPEHBAJD368B 5500/5120 2-poort 10GBE SFP + module Lot van 2 JD368BLotOf2
HPEHBAJD368B 5500/5120 2-poort 10GBE SFP + module Lot van 3 JD368BLotOf3
HPEHBAJD368B 5500/5120 2-poort 10GBE SFP + module Lot van 5 JD368BLotOf5
HPESkakelaarsJE006A 1910-24G ProCurve 24-poort Ethernet-skakelaar met rek-oren PWR-kabel JE006A
HPESkakelaarsJE007A V1910-24G-POE (365W) Procurve POE-skakelaar JE007A
HPESkakelaarsJE066A Bestuurde A5120-24G El Layer 3-skakelaar JE066A
HPESkakelaarsJE068A 5120-24G EI 24-poort Ethernet-skakelaarlaag 3 Routing met 2 Exp Slots JE068A
HPESkakelaarsJE072A ProCurve A5120-48G SI-skakelaar JE072A
HPESkakelaarsJE090A E5500-48G SKAKELAAR 48 poort 10/100/1000 Gigabit Geen vullers JE090A
HPERouterJF283A MSR20-20 Router nuut in die oop boks JF283A
HPESkakelaarsJF290A HC3 S7500 8-poort 10 Gbps SFP + -module JF290A
HPEFirewall-toestelJG213-61001 F1000-S-EI Skynprivaatnetwerk-firewalltoestel Nuwe fabriek Op voorraad JG21361001
HPEFirewall-toestelJG213-61101 F1000-S-EI Skynprivaatnetwerk-firewalltoestel Nuwe fabriek Op voorraad JG21361101
HPESkakelaarsJG252A 24-poort A5500-24G-PoE + L3 bestuurde skakelaar baie van 50 JG252ALOTOF50
HPESFPJG256A 5800-24G-SFP Procurve-skakelaar - 24 x Gigabit SFP + 4 x Gigabit S NOB JG256A
HPESkakelaarsJG299A 3600-24 El L3 Ethernet-skakelaar JG299A
HPESkakelaarsJG302A 3600-48-POE + V2 EI-skakelaar JG302A
HPECaboJG328A X240 40G QSFP + 5M DAC-kabel JG328A
HPESkakelaarsJG336A 5900AF reeks 48-poort 46XGT-skakelaar 4x QSFP + met dubbele kragbronne JG336A
HPEmoduleJG510-61001 5900AF-48G-4XG-2QSFP + 1Gb / 10GbE / 40GbE / FCoE / DCB-SKAKELAAR JG51061001
HPESFPJG709A X140 40G QSFP + CSR4 300M XCVR Baie van 4 JG709ALot4
HPESFPJG709A X140 40G QSFP + CSR4 300M XCVR Baie van 5 JG709ALot5
HPEwireless SkakelJG722A 850 Unified Wired-WLAN-toestel met standaard PSU-lisensie JG722A
HPESFPJG896A HP FlexFab 5700 40XG 2QSFP + skakelaar JG896A
HPEwireless SkakelJG993A 525 IEEE 802.11ac (AM) 866 Mbps Draadloos toegangspunt NUUT JG993A
HPESkakelaarsJH184A HPE 5930 24port konvensiepoort 2P QSFP + mod JH184A
HPESkakelaarsJSH-42L3AB3-20 B-reeks skakelaar 4GB 10KM langgolf-ontvanger JSH42L3AB320
HPEHBALSQ1SRP2XB0 A7500 HC3 S7500 384Gbps stofmodule met 2 XFP-gleuwe JD193B LSQ1SRP2XB0
HPESkakelaarsNuwe Open Box J9537A 24-Port SFP v2 zl Module J9537-69001 J9537A
HPESkakelaarsPro Curve 2530-24G-PoE + -skakelaar (J9773A) J9773A
HPEFANSoek 5070-2980 8212 ZL Fan Tray50702980
HPEFANKyk vir J9094A 8212 ZL Fan Tray J9094A
HPESkakelaarsProCurve J9538A 8-Port 10GbE SFP + v2 zl E5400 / E8200 Module J9538A
HPEOnderstelProCurve ZL Chassis Power Distribution Board 5070-270050702700
HPEOnderstelProCurve ZL Chassis Power Distribution Board A9445-0912 A94450912
HPEZL middelvlakSoek vir ZL Midplane 5070-273450702734
HPESkakelaarsQK753B SN6000B 16Gb 48/24-poort veselkanaalskakelaar 658392-002 QK753B
HPEHBAQW923A 16Gb SFP + SW Transceiver Baie van 3 QW923ALot3
HPESFPRENew Factory Sealed 5406R-44G-POE + / 4SFP (GEEN PSU) V2 ZL2-SKAKELAAR 5406R44GPOE + / 4SFP
HPESkakelaarsStorageWorks AK859A 32-poort 8Gb DC SAN-regisseurskakelaar AK859A
HPEmoduleVirtual Connect FLEX-10 10GB Ethernet-module vir C-KLAS lemstelsel Virtualconnectflex10
HPESkakelaarsKYK NA 4-PORT 10GBE SFP + ZL MODULE VIR 5400ZL 8200ZL J9309A
HPESkakelaarsJG927-61002 / JG927A Nuut in Open Box HP Pro Curve Switch 1920-48G JG92761002
HPEmoduleJ9733A 2920 Stapelmodule met 2 poorte J9733ALot2
HPESkakelaarsBK798B DC SAN Director 64-poort 8Gb FC-lemskakelaar BK798B
HPESkakelaarsJ4839-61101 GL / XL / VL oortollige kragtoevoer skakelaar J483961101
HPEFirewall-toestelJG213A F1000-S-EI VPN-firewalltoestel - nuwe fabriek verseël JG213A
HPEwireless SkakelJG997A 525 IEEE 802.11ac 866 Mbps 8 Eenheid Eco-Pack draadlose toegangspunt JG997A
HPEwireless SkakelJH048A 527 802.11ac (AM) Unified Wired-WLAN Walljack Access Point JH048A
HPESkakelaarsKyk vir J4839-69001 GL / XL / VL skakelaar oorbodige kragbron J483969001
HPESkakelaarsProCurve JG302A 3600-48-POE + V2 EI-skakelaar JG302AN
HPESkakelaarsNuut in die doos HP JD232A ProCurve 7500 4-Port 10GbE XFP Enhanced Module JD232A
HPESkakelaarsNuut in die doos HP ProCurve JC756A 10500 48-poort 10GbE SFP + SF-module JC756A
HPESkakelaarsNuut in die doos HP ProCurve JG927A-skakelaar 1920-48G JG927A
HPESkakelaarsNuwe Open Box HP J4839A Procurve GL / XL / VL skakelaar oorbodige kragbron J4839A
HPEAccess PointNuwe Open Box HP JD453A WA2620E Dual Radio 802.11 Accces Point JD453A
HPEHBAJG510A 5900AF-48G-4XG-2QSFP + 1Gb / 10GbE / 40GbE / FCoE / DCB SKAKELAAR JG510A
OEM BlackBerrymoduleDiverse BlackBerry-telefone en laai-toestelle vir onderdele BlackBerry
ProlineSFPJ9150A-CDW 10Base-SR SFP + MMF J9150ACDW
3comSkakelaars3C17400 10/100 / 1000Mbps SuperStack 3 Skakelaar 24 x RJ45 + 4 x SFP 3C17400
3comSkakelaars3CR17561-91 10 / 100Mbps + 1000Mbps Skakelaar 4500 26-Port Mac-adresadres 3CR1756191
CISCOSkakelaarsC1-WS3650-24PS / K9 ONE Catalyst 3650-24PS bestuurde skakelaar C1WS365024PS / K9
HPESkakelaars322120-B21 2GB 8-poort EL-skakel veselkanaal 322120B21
HPESkakelaars5406-ZL 5406 ZL-SKAKELAAR MET PREMIUM-SAGTE 5406ZL
HPESkakelaars5412-ZL 5412 ZL-SKAKELAAR MET PREMIUM-SAGTE 5412ZL
HPESkakelaars608792-001 6Gb SAS 8-Port lemskakelaar608792001
HPESkakelaars618260-001 6Gb SAS 8-Port lemskakelaar618260001
HPESkakelaars619672-B21 36-poort 4x QDR Voltaire Infiniband-bestuurde skakelaar 619672B21
HPEmodule663658-001 Nuut in Box Blade Switch Module Assembly 6125G XG NUUT663658001
HPEBlade679118-B21 BL660c Gen8 10Gb FB-lembedienerset 679118B21
HPEBlade737226-B21 6125G / XG Ethernet-lemskakelaar 737226B21
HPEDirekteurskakelaarAK857A StorageWorks SAN FC Direkteurskakelaar AK857A
HPESkakelaarsAM868B 8/24 SAN-skakelaar 8Gbps 16-poorte geaktiveer AM868B
HPEBronJ4119-69001 PROCURVE 4000M / 8000M REDUNDANT KRAGVOORSIENING J411969001
HPEBronJ4119A SOEK 4000M / 8000M oortollige kragtoevoer J4119A
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaartJ4862B ProCurve 10/100 GL Skakelaar Mod J4862B
HPESkakelaarsJ4900C ProCurve 24-poort 10/100 2626-skakelaar J4900C
HPENIC - netwerk-koppelvlakkaartJ8161A 5300 XL 10/100-TX PoE-module J8161A
HPESkakelaarsJ8697-61101 5406 ZL-SKAKELAAR MET PREMIUM-SAGTE J869761101
HPESkakelaarsJ8697-69001 5406 ZL-SKAKELAAR MET PREMIUM-SAGTE J869769001
HPESkakelaarsJ8698-61101 5412 ZL-SKAKELAAR MET PREMIUM-SAGTE J869861101
HPESkakelaarsJ8698-69001 5412 ZL-SKAKELAAR MET PREMIUM-SAGTE J869869001
HPEBronJ8713A 5400ZL 1500W kragtoevoer J8713A
HPESFPJ9576A ProCurve 3800-48G-4SFP + L3-bestuurde skakelaar J9576A
HPESkakelaarsJ9624A ProCurve 2620-24 PPoE + 24-poort PoE J9624A
HPESkakelaarsJ9624A-10 PROCURVE 2620-24 PPOE + 24-PORT POE BAIE 10 J9624A10
HPESkakelaarsJ9624A-5 PROCURVE 2620-24 PPOE + 24-PORT POE BAIE 5 J9624A5
HPESkakelaarsJ9642A 5406 ZL Swith met Premium sagteware J9642A
HPESkakelaarsJ9643A 5412 ZL Swith met Premium sagteware J9643A
HPESkakelaarsJ9821A Aruba 5406R ZL2-skakelaar J9821A
HPEHBAJ9996A Aruba 5400R 2-poort 40GbE QSFP + V3 ZL2-module J9996A
HPESkakelaarsJC068B 12500 8-poort 10GbE XFP LEC-module JC068B
HPESkakelaarsJC069A 12500 48-poort GBE SFP LEC EXP-module JC069A
HPEIPSJC577A S6100N 8Gb IPS met JC008A JC577A
HPECaboJC785A 12508 Kabelgidse vir BC-aangedrewe skakelaar Nuwe oop boks JC785A
HPEBronJD227A A7500 6000W WS-kragbron JD227A
HPESkakelaarsJG219A A5820AF-24XG 24-poort skakelaar JG219A
HPEHBAJG236A 5120-24G + POE + EI-skakelaar met 2 koppelvlakgleuwe JG236A
HPEHBAJG243A Procurve Switch 5820-24XG-SFP + TAA-VOLLEDIGE Nuwe oop boks JG243A
HPEHBAJG248A 5120-48G-POE + EI TAA Procurve Switch Nuwe oop boks JG248A
HPESkakelaarsJG708A ProCurve 1410-24G-R 24-poort onbeheerde netwerkskakelaar JG708A
HPESkakelaarsLSQ1GP24SC0 A7500 24 hawe 1000Base-X SFP JC704A LSQ1GP24SC0
HPESkakelaarsS7510E HC3 Ethernet-skakelaar S7510E
HPEMobiliteitsbeheerderProCurve MSM710 mobiliteitsbeheerder J9325A
HPESkakelaarsJG301A-N ProCurve 3600-24-POE + V2 EI-skakelaar JG301AN

 

Derdepartyonderhoud vir HPE Networkin End of Life (EOL) en HPE Networking End-of-Life-Life (EOSL)

 

A DC Onderdele het meer as 250 klantekontrakte met behulp van stoor, bedieners, netwerke en bande ontleed en ons gewys dat 40-60% van die klante se toerusting buite die einddatum werk.

Daar is eenvoudige opsies om u uitgawes te verminder en meer vertroue in u IT-infrastruktuur te hê. As u 'n aangepaste oplossing kies om u IT-toerusting se lewensduur te verleng, kan u baie spaar.

 

Hoe kan ons help:

 

Ons bied aan ons klante 'n eenmalige beoordeling om hul OEM-ondersteuningskontrakte te ontleed en presies te verstaan ​​watter toestelle op 'n meer bekostigbare manier ondersteun kan word, sonder om hul prestasie in te boet. 

 

Ondersteuning vir HPE-netwerk

 

Ondersteuningsdienste DC Onderdele ondersteuning bied vir HPE Networking. Ons werk daaraan om die regte benadering te pas met die regte toerusting om u ondersteuning van HPE Networking op te los.

Met 'n hoogs opgeleide span gesertifiseerde ingenieurs wat gereed is om enige probleem met HPE Networking op te los DC Onderdele is uniek gekwalifiseer om u te dien. Kontak ons ​​as u met 'n verteenwoordiger wil praat oor die aankoop van ondersteuning vir HPE Networking.

Die ondersteuning DC Onderdele help ondernemings van alle groottes om hul IT-datasentrums beter te bestuur deur ondersteunings- en instandhoudingsdienste van derden aan toonaangewende toerustingvervaardigers, insluitend: Dell, HPE, Juniper, brokaat, Cisco en meer.

Ondersteun DC Onderdele, ons bestuur al u hardeware tussen die vervaardigers deur een oproep. Die ondersteuning DC Onderdele bied buigsame diensvlakooreenkomste, gesertifiseerde ingenieursondersteuningspanne en toegewyde kliëntediensverteenwoordigers.

 

Kontak DC Parts en ons sal u help om u IT-belegging beter te optimaliseer

Vrae?

Bel ons produkspan by 011 3022-4694 of stuur 'n e-pos aan: contato@dcparts.com.br

Waarborg:

Alle hardeware van DC Onderdele dit is volledig getoets, gewaarborg en het 90 dae waarborg. Ons sal u bowenal ondersteun, voor, tydens en na die verkoop.

 

Produk ervaring:

Met ander woorde, ons weet hoe belangrik dit is dat u die produk kry wat u benodig om aan u behoefte te voldoen. Daarbenewens het ons 'n kommersiële span en 'n lenige logistiek om die kortste moontlike afleweringstye te vergemaklik.

Om binne twee werksdae 'n voorstel te stuur, spandeer dit in datasentrums en integrators en ons probeer altyd om die beste prys te kry.

Moet asseblief nie huiwer om ons te kontak met enige vrae rakende verenigbaarheid, toestand of die beste produk wat beskikbaar is vir u behoeftes nie.

Ons webwerf verteenwoordig slegs 'n fraksie van die stukke waaraan ons werk. U kan ons egter kontak met u volledige vereistes of toerustinglyste.

kies geldeenheid
fout: Inhoud beskerm !!
Oop gesels
Hulp nodig?